Okna aluminiowe

okna aluminiowe Toruń

Okna aluminiowe - Toruń

Okna aluminiowe to śmiałe rozwiązanie, które można spotkać szczególnie w nowoczesnej architekturze, w ekskluzywnych domach. Ogromne szklane elewacje w solidnych ramach są niezwykle efektowne, zwłaszcza w połączeniu z dużymi budynkami.

 

okna aluminiowe aluplast Toruń 2

 

Właściwe parametry technicznie okien aluminiowych

Okna aluminiowe oraz cała ich stolarka, charakteryzują się tym, że wykonane są z bardzo lekkiego materiału. Dzięki temu cały montaż przebiega równie prosto i sprawnie, a jakiekolwiek czyszczenie ram okiennych nie jest problemem. Wyróżniamy okna jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe, dające jeszcze więcej przeszklonej powierzchni.

Zaawansowane technologie gwarantują, że okna aluminiowe posiadają optymalna izolacyjność termiczną, a oprócz tego odpowiednią wodoszczelność oraz wiatroszczelność. Zalety techniczne, takie jak te powyżej wymienione, sprawiają, że okna oraz stolarka aluminiową są idealnymi kandydatami do domów energooszczędnych oraz pasywnych.

okna aluminiowe Toruń

 

Zachwycający design aluminium

Prócz wizualnej lekkości, którą charakteryzują się okna aluminiowe, można też powiedzieć na jak wiele modyfikacji one pozwalają. Przede wszystkim ramy mogą być w dowolnym kolorze z palety barw, dzięki czemu łatwo je dopasować do każdego stylu architektonicznego domu. Do naszych Klientów podchodzimy z ogromną starannością, dlatego też wszelkie projekty można z nami konsultować, tak aby zarówno barwa, jak i kształt ram był doskonały.

okna aluminiowe toruń

Dbałość o środowisko

Coraz więcej widzi się akcji promujących ekologiczne podejście do życia, a co najważniejsze budownictwa. Zupełnie się temu nie dziwimy, ponieważ zbyt wiele materiałów może być straconych z powodu kiepskiego wykonania. Okna aluminiowe są świetnym wyborem jeśli liczy się dla Ciebie także środowisko, ponieważ cała stolarka może zostać ponownie wykorzystana, jako surowiec wtórny.

 

okna aluminiowe toruń 3

Okna aluminiowe - przeznaczenie

Nowoczesny charakter okien aluminiowych daje naprawdę duże pole możliwości. Spotkać je można w budynkach biurowych, publicznych, handlowych, zakładach lub halach produkcyjnych a także co ważniejsze w budynkach mieszkalnych. Są niezwykle trwałe i służyć mogą znacznie dłużej niż okna PCV czy drewniane, o ile właściwie o nie dbamy.

 

Okna aluminiowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry