Markizy

markizy - Toruń

Markizy - Toruń

Markizy dostępne na rynku możemy podzielić na kilka rodzajów w zależności od sposobu zwijania – markizy chowające się całkowicie w pełnej kasecie, chowające się częściowo w półkasecie zabudowanej od góry, lub takie, które po zwinięciu zostsają odsłonięte. Wśród dostępnych na rynku markiz są markizy balkonowe, tarasowe oraz koszowe. Ich specyfikacja i parametry zależne są od miejsca, do którego są przeznaczone.

 

Markizy balkonowe.

Markizy balkonowe najlepiej sprawdzają się w roli osłony balkonów lub małych tarasów. Ze względu na swoje średnie rozmiary, można je zastosować w wielu miejscach gdzie nie sprawdzą się markizy tarasowe. Ten typ markiz często wyposażony jest w sprężyny napinające tkaninę.

 

Markizy tarasowe.

Wysięg markiz tarasowych może wynosić nawet do 3,5m. co sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem w przypadku dużych tarasów lub ogrodów letnich. Konstrukcja markiz tarasowych składa się z przegubowo składanych ramion, pokrytych poszyciem z impregnowanego materiału. Markizy tarasowe umożliwiają regulowanie kątu nachylenia.

 

Markizy koszowe.

Markizy koszowe cechują się półokrągłym kształtem. Najczęściej pełnią rolę ozdobną okien, drzwi balkonowych czy wejść do lokali użytkowych. Markizy koszowe stosowane przed wejściem do sklepu wpływają na jego estetykę i podnoszą tym samym standard lokalu, zachęcając potencjalnych klientów do odwiedzenia go.

Markizy

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry