Rolety zewnętrzne

rolety zewnętrzne Toruń

Rolety zewnętrzne - Toruń

Rolety zewnętrzne dzięki swojej konstrukcji można zamontować na już istniejących budynkach, co bywa ogromną zaletą. Podobnie jak łatwość dopasowania ich wyglądu do elewacji oraz elewacji, aby cały budynek wyglądał spójnie.

rolety zewnętrzne antywłamaniowe Toruń

Estetyczne aspekty rolet zewnętrznych

Pomimo że rolety zewnętrzne nie mają wielu części, które mogą być stylową ozdobą, to sama ich konstrukcja jest sposobem na udekorowanie okna. Cały pancerz zawierający roletę można wykonać w dowolnym kolorze, dzięki czemu nie będzie się wyzywająco odznaczać od okna.                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Techniczne właściwości

Podstawową różnicą w porównaniu do innych rolet jest to, że rolety zewnętrzne montowane są, jak sama nazwa mówi, na zewnętrznej warstwie okna. Taki zabieg pozwala nie tylko hamować promienie słoneczne, ale także chronić cały budynek przed nadmiernym nagrzewaniem się w lato lub utratą ciepła w zimie. Przyjemnym dodatkiem jest ochrona przed wszelkimi owadami.

Produkty najwyższej jakości, które stosujemy w naszych realizacjach charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, zarysowania i wszelkie uszkodzenia fizyczne. Ponadto taka roleta zewnętrzna jest świetnym zabezpieczeniem antywłamaniowym, zwłaszcza jeśli składa się z naprawdę wytrzymałych materiałów.

Warto wspomnieć również o bardzo ważnej izolacji akustycznej. Umożliwia to skuteczne odseparowanie się od świata zewnętrznego, szczególnie przydatne w głośnych miastach.

Uzupełnieniem rolety zewnętrznej jest jej mechanizm do zdalnego sterowania. Jest on bardzo wygodny, zwłaszcza podczas trudnych warunków pogodowych lub użytkowników będących osobami starszymi. Nie eliminuje on jednak możliwości ręcznego sterowania, jeśli zajdzie taka potrzeba. Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota, a dodatkowo można wyposażyć cały mechanizm w funkcję czasową – czyli rolety będą się podnosić i opuszczać o wyznaczonych godzinach. Równie wygodnym dodatkiem może być jeszcze czujnik warunków atmosferycznych.                                                                                                           

rolety zewnętrzne Toruń 2

Rolet zewnętrzne - zalety 

Fundamentalną zaletą w ich przypadku, jest umiejscowienie oraz możliwość montażu na istniejącym budynku. Aby całe okno wraz z roletą funkcjonowało idealnie warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty tej samego firmy, w kwestii obu produktów.

W naszym asortymencie znajdują się zarówno okna różnego typu, jak i rolety. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować kompleksową usługę, gdzie wszystkie elementy pochodzą od renomowanych producentów, a montaż wykonywany jest przez profesjonalistów w swojej dziedzinie.

W czasach gdy bardzo istotna jest energooszczędność, rolety zewnętrzne są dobrym sposobem na zrealizowanie tego. Ich konstrukcja zarówno zapobiega nadmiernej utracie ciepła, jak i niweluje możliwość nagrzewania się. Odpowiednio dobrane rolety pozwalają oszczędzić nawet 30% energii.

 

 

 

 

KATALOGI PRODUCENTÓW

ROLETY ZEWNĘTRZNE

rolety zewnętrzne - Toruńrolety zewnętrzne - Toruń 2rolety zewnętrzne - Toruń 3rolety zewnętrzne - Toruń 4rolety zewnętrzne - Toruń 5rolety zewnętrzne - Toruń 6rolety zewnętrzne - Toruń 7rolety zewnętrzne - Toruń 8

Rolety zewnętrzne

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry