Moskitiery

moskitiery Toruń

Moskitiery - Toruń

Masz ochotę latem poczuć powiew świeżego powietrza w domu, jednak skutecznie zniechęca Cię do tego wizja insektów? Wielu ludzi skazuje się na zamykanie okien, podczas gdy wystarczy zainwestować w odpowiednie moskitiery okienne i drzwiowe.

 

moskitiery okienne Toruń

Dlaczego warto kupić moskitiery?

Tak jak wyżej wspomnieliśmy to obowiązkowe wyposażenie, które doceni każdy domownik. W łatwy sposób chronią otwory okienne oraz drzwiowe przed owadami, a jednocześnie umożliwiają ciągły dostęp świeżego powietrza.

 

Moskitiery okienne

Moskitiery okienne są wyposażeniem okna, które w żaden sposób nie wpłynie na jego walory estetyczne. Bardzo dobrze blokują dostęp insektów, pyłków roślinnych, a nawet kurzu, co będzie szczególnie ważne przy alergikach.

 

Wykonanie

Aby moskitiery okienne służyły wiele lat, muszą zostać wykonane z materiałów najwyższej jakości. Takich, które będą odporne na warunki atmosferyczne. Sama moskitiera to przede wszystkim aluminiowa ramka, wyposażona w siatkę z włókna szklanego. Dzięki delikatnej i lekkiej konstrukcji stolarka okienna nie zostaje obciążona, a siatka zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza i widoczność. Ramka zostaje zamocowana na obrotowych haczykach, które mogą być wykonane na oknach każdego typu. Dla jeszcze lepszego efektu warto zaznaczyć, że asortyment moskitier zawiera siatki o różnych barwach – białych, brązowych, szarych oraz imitujących naturalne drewno.

 

moskitiery drzwiowe Toruń

Zastosowanie

Najczęściej moskitiery spotykamy w domach mieszkalnych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować je również obiektach publicznych, czy domkach letniskowych.

 

Moskitiery drzwiowe

Podobnie jak moskitiery okienne, tak też moskitiery drzwiowe pełnią identyczną funkcję. Przede wszystkim mają chronić przed insektami, jednocześnie gwarantują przepływ powietrza. Dodatkową funkcją w przypadku otworów drzwiowych jest jednak ochrona przed gryzoniami, co bywa bardzo ważne parterowych wnętrzach.

 

Budowa moskitiery

Moskitiera drzwiowa zostaje zamontowana do całej ramy otwory drzwi tarasowych tak jak moskitiera okienna. System zamykający działa automatycznie dzięki magnesom, co zapewnia samodzielne zamykanie się moskitiery, nawet jeśli o niej zapomnimy. Lekka konstrukcja moskitiery nie zaburza widoczności ani nie ingeruje w stolarkę. Profil drzwiowy powinien być wykonany na dokładny wymiar, aby zachować dobrą stabilność całej konstrukcji, co zagwarantuje wieloletnią trwałość. Kolory profili można dowolnie wybierać spośród białych, kolorów dębu oraz brązowych.

 

moskitiery Toruń - siatki na owady

Zastosowanie

Z reguły moskitiery drzwiowe znajdują się na drzwiach tarasowych lub balkonowych, gdzie występuje największe ryzyko dostania się owadów lub szkodników. Dzięki temu, że siatka moskitiery jest niemal niewidoczna, to w żaden sposób całość nie traci na wyglądzie. Nawet letniskowe będą doskonałym miejscem na moskitierę drzwiową, ponieważ wiemy, jak irytujące są choćby komary w porze letniej.

 

Zalety moskitiery okiennych i drzwiowych

Wszystkie moskitiery skutecznie ochraniają wnętrze przed owadami, insektami, gryzoniami, a nawet pyłkami roślin. Dzięki temu domownicy gwarantują sobie spokojny i zdrowy wypoczynek. Łatwy montaż oraz demontaż moskitier pozwala na ich bezinwazyjne założenie nawet przez domownika. Dodatkowym atutem jest czystość, którą moskitiery dają, blokując dostęp nawet kurzu.

 

 

MOSKITIERY

moskitiery Toruń 1moskitiery Toruń 2moskitiery Toruń 3moskitiery Toruń 4moskitiery Toruń 5moskitiery Toruń 6moskitiery Toruń 7moskitiery Toruń 8moskitiery Toruń 9moskitiery Toruń 10moskitiery Toruń 11moskitiery Toruń 12moskitiery Toruń 13moskitiery Toruń 14moskitiery Toruń 15moskitiery Toruń 16moskitiery Toruń 17moskitiery Toruń 18moskitiery Toruń 19moskitiery Toruń 20moskitiery Toruń 21moskitiery Toruń 22moskitiery Toruń 23

moskitiery Toruń

Moskitiery

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz