AdobeStock_24439051.jpeg

SKRZYDŁO DRZWIOWE + RAMA + OKUCIA = CENA DRZWI

Ceny podane przy drzwiach wewnętrznych dotyczą samego skrzydła. Nie uwzględniają cen klamek oraz poszczególnych parametrów wewnętrznych. Ten wybór zostawiamy Wam.

Widoczne ceny stanowią konkretny punkt wyjścia i wskazują skalę finansów.

Komplet drzwi stanowią:

  • skrzydło drzwiowe
  • ościeżnica (stała lub regulowana)
  • klamka

Na cenę końcową ma wpływ dobór poszczególnych parametrów drzwiowych oraz rabat od Sprzedawcy.

Każdy model zawiera, w menu po prawej stronie od zdjęcia, dokładny opis ogólny i techniczny, indywidualną kolorystykę czy wykończenie jak również ceny za dodatkowe akcesoria lub opcje.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami technicznymi. Dowiecie się tu, że praktycznie każdy model drzwi wewnętrznych podlega rozwiązaniom architektonicznym. Przykładowe rozwiązania to system przesuwny naścienny, chowany w ścianę, drzwi do zabudowy przesuwnej, system drzwi podwójnych, ukrytych i inne. Przestrzeń drzwiową możemy również bogato rozbudowywać o naświetla, co pozwala na odważne i większe objętościowo aranżacje.

Nasi Sprzedawcy posiadają w swoich punktach wystawki, wzorniki kolorów, szklenia oraz wykazują się rzetelną poradą techniczno-merytoryczną.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do odpowiedniego rozmiaru skrzydła czy technicznych uwarunkowań do zakupu drzwi, zapraszamy do kontaktu z naszymi Sprzedawcami. Informacje jak do nich dotrzeć znajdują się w zakładce na stronie głównej – gdzie kupić. Duża część Punktów Sprzedażowych posiada również w swojej ofercie usługę montażu. Regularnie szkolimy grupy montażowe, które mogą poszczycić się nie tylko dyplomem ale przede wszystkim rzetelną praktyką w fachu. Prawidłowy montaż jest gwarancją satysfakcji i bezterminowej użyteczności drzwi a w przypadku ewentualnych wad ukrytych jest podstawą do reklamacji. Pamiętajmy o tym.

Naprawdę warto skorzystać z pomocy naszych Sprzedawców.