Okna, drzwi, rolety, żaluzje, plisy, bramy garażowe - Toruń

Fakron Toruń - okna, drzwi, rolety, żaluzje, plisy, markizy, moskitiery, bramy garażowe.

Firma Fakron od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, jako lider w branży budownictwa na rynku. Wiemy, że nasz sukces opiera się przede wszystkim na doskonałej jakości produktów, które sprzedajemy prosto od producentów. Przejdź do interesującego Cię produkty, dowiedz się więcej i po prostu zadzwoń lub prześlij mail z prośbą o wycenę.

 

okna - Toruń Okna PCV

Jako doświadczona firma z Torunia oferujemy okna różnego rodzaju w wielu możliwych wymiarach. Można u nas znaleźć wiele modeli dopasowanych zarówno do mniejszych mieszkań, jak i domów jednorodzinnych.

Standardowe i niezawodne rozwiązanie w budownictwie współczesnym, od wielu lat okna PCV w Toruniu oraz innych miastach wyparły modele drewniane. Charakteryzuje je uniwersalny elegancki design, który można modyfikować zmianą koloru lub kształtu.

Oferujemy tanie okna PCV firmy DRUTEX - doskonały stosunek ceny do jakości.

Czytaj więcej: Okna PCV

 

 

okna aluminiowe - Toruń Okna aluminiowe

Niezwykle wytrzymałe, a przy tym nadające specyficznego charakteru całemu budynkowi, okna aluminiowe producenta z Torunia są gwarancją dobrej jakości. Doskonale nadają się do budynków biurowych, użyteczności publicznej, hal handlowych lub usługowych, a nawet obiektów mieszkalnych, czy hoteli. 

Czytaj więcej: Okna aluminiowe

 

 

 

 

 

okna dachowe - Toruń

Okna dachowe

Nowoczesne konstrukcje w budownictwie umożliwiają łatwy montaż okien dachowych w każdym przypadku. Dzięki nim bardzo wygodnie można przewietrzyć poddasze oraz zapewniać wymagane doświetlenie wnętrza. Firma Fakron z Torunia zapewnia okna o najwyższej jakości, wraz z ewentualną gwarancją.

Czytaj więcej: Okna dachowe

 

 

 

 

okna drewniane - ToruńOkna drewniane

Pomimo że współcześnie okna drewniane zostały wyparte przez plastikowe lub aluminiowe, to nadal cieszą się one pozytywnymi opiniami, o ile zostaną dobrze wykonane. Okna drewniane sprzedawane przez naszą firmę od długiego czasu nienagannie spełniają swoją rolę w wielu domach jednorodzinnych, blokach, budynkach przemysłowych.

 

 

 

 

 

 

drzwi zewnętrzne - Toruń Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Cały asortyment firmy z Torunia zawiera drzwi dostosowane do domów i mieszkań, a także budynków użyteczności publicznej. Najbardziej popularne są drzwi wewnętrzne rekomendowane przez wielu Klientów z Torunia. Także drzwi zewnętrzne dają wiele możliwości decydowania o swoim wyglądzie, a oprócz tego zapewniają bezpieczeństwo i dobrą izolację przed utratą ciepła. Podobnie jest w przypadku drzwi wejściowych, które to są główną ozdobą zewnętrzną domu. Aby dobrze spełniały swoje zadanie, muszą być wytrzymałe i odporne na różne warunki atmosferyczne.  Jednym z największych wyzwań, jeśli chodzi o wytrzymałość produktu, są drzwi antywłamaniowe sprzedawane w Toruniu. Wiadome jest, że muszą być wykonane z doskonałych materiałów, odpornych na wiele uszkodzeń i środków. Pomimo rosnącej popularności drzwi z tworzyw sztucznych nadal dużym zadowoleniem cieszą się klasyczne wyroby. Mowa tutaj o drzwiach drewnianych firmy z Torunia.

Czytaj więcej: Drzwi zewnętrzne

Czytaj więcej: Drzwi wewnątrzklatkowe

 

 

bramy garażowe - ToruńBramy garażowe

Bramy garażowe firmy Fakron z Torunia to gwarancja jakości i zadowolenia. Innowacyjne metody pozwalają dopasować bramę do każdej sytuacji montażowej, tak aby idealnie zagospodarować miejsce. 

Czytaj więcej: Bramy garażowe

 

 

 

 

 

 

bramy przemysłowe - ToruńPrzemysłowe bramy

Zwykle ten rodzaj bram stosuje się w budynkach przemysłowych, gdzie liczy się przede wszystkim dobra izolacyjność cieplna, duża wytrzymałość i dopasowany wygląd. W tym przypadku bramy przemysłowe firmy Fakron z Torunia są liderem na rynku.

 

 

 

 

 

 

bramy segmentowe - ToruńBramy segmentowe

Wielu Klientów z Torunia, którzy wybrali bramy segmentowe, zachwalają je zwłaszcza pod kątem oszczędności miejsca. Bramy tego typu zajmują go bardzo mało, a różne typy prowadzenia można dopasować do typu obiektu przemysłowego.

 

 

 

 

 

 

bramy rolowane - ToruńBramy rolowane

Szczególnie polecane w przypadku hal produkcyjnych, ponieważ prosta konstrukcja czyni je niezwykle ekonomiczną i wytrzymałą bramą. Dzięki małej ilości części ,z których się składa, można ją dowolnie modyfikować.

 

 

 

 

 

 

żaluzje - ToruńŻaluzje

Żaluzje firmy Faktron z Torunia, występujące również pod nazwą plis, są modnym, a do tego niedrogim sposobem na efektowne udekorowanie okna.

Czytaj więcej: Żaluzje

 

 

 

 

 

 

żaluzje drewniane - ToruńŻaluzje drewniane

Estetyczne, wytrzymałe a ponadto nadają całemu wnętrzu niezwykle przytulnego wyrazu. Nasz asortyment pozwala na wybór odpowiedniego koloru, a wszystkie żaluzje drewniane wykonane są przez niezawodną firmę.

 

 

 

 

 

 

żaluzje plisowane - Toruń Żaluzje plisowane

Stanowią bardzo wygodny sposób zasłonienia okna na dowolnej wysokości, zarówno od góry, jak i od dołu. Dla dodatkowego komfortu można wykorzystać dwa rodzaje tkanin, które będą decydować o przepuszczalności światła. Wielu Klientów z Torunia przekonało się, że żaluzje plisowane można dopasować do każdego wnętrza.

 

 

 

 

 

 

żaluzje pionowe - Toruń Żaluzje pionowe

Fakron w swojej ofercie ma żaluzje pionowe, które dają dużą swobodę sterowania i decydowania o przepuszczalności światła. Z racji specyfiki ich wykonania idealnie nadają się do okien o dużych powierzchniach. Firma z Torunia używa zamiennie również nazwy Verticale dla żaluzji pionowych.

 

 

 

 

 

 

rolety zewnętrzne - Toruń Rolety

Klienci z Torunia oraz innych miast rekomendują realizację z wykorzystaniem naszych rolet, takich jak:

- Rolety wewnętrzne – najprostsze rozwiązanie, które bardzo dobrze chroni przed promieniami słonecznymi. Toruńska firma montuje je na ścianie, suficie lub ramie okna, zależnie od możliwości przestrzeni.

- Rolety zewnętrzne – pozwalają ochronić wnętrze zarówno przed promieniami, jak i nagrzewaniem się. Montowane są na zewnątrz budynku, głównie na całej wnęce okiennej.

- Rolety materiałowe – ich przepuszczalność światła może być różna, zależnie od grubości tkaniny, którą się wybierze.

- Rolety dzień noc – charakteryzują się naprzemiennymi warstwami tkaniny, z których jedne są kryjące a drugie przeźroczyste.

- Rolety rzymskie – są pośrednim wyjściem między surowymi a zbyt domowymi zasłonami. Warstwy materiału o wybranej grubości subtelnie zaciemniają wnętrze, a w razie potrzeby można je zwinąć.

- Rolety elewacyjne – doskonały wybór do budynków wykończonych ponieważ montaż rolety elewacyjnej nie ingeruje w fasadę budynku.

- Rolety nadstawne – wyglądają podobnie jak elewacyjne, jednak muszą być zaplanowane na etapie budowy, ponieważ skrzynka rolety zostaje zamontowana na ramie okna.

Czytaj więcej: Rolety

markizy - ToruńMarkizy

Markizy to bardzo wygodny i praktyczny sposób na zadaszenie tarasu lub wejścia do domu. Toruńska firma Fakron w swojej ofercie posiada rózno-kolorowe markizy, które mogą estetycznie przyozdobić posesję, jak i sam budynek.

Czytaj więcej: Markizy

 

 

 

 

 

plisy - ToruńPlisy

Zamiennie nazywane roletami różnego typu są jednym z popularniejszych sposób na ochronę okna. Tak jak powyżej zostało wymienione, w ofercie naszej firmy z Torunia plisy okienne można wybrać w wielu modelach oraz barwach.

Czytaj więcej: Plisy

 

 

 

 

 

moskitiery - Toruń Moskitiery

Obowiązkowe wyposażenie okien zwłaszcza letnią porą, można je zamontować na ramie okiennej zupełnie bezinwazyjnie. Ramki z moskitierami oferowane przez Fakron z Torunia są produktem najwyższej jakości, który skutecznie zadba o ochronę przed niechcianymi owadami.

Czytaj więcej: Moskitiery

 

 

 

 

 

 

Fakron Toruń - okna, drzwi, rolety, żaluzje, plisy, markizy, moskitiery, bramy garażowe. Tanie okna PCV, okna aluminiowe i drewniane, drzwi zewnętrzne (w tym drzwi antywłamaniowe) i wewnętrzne, rolety zewnętrzne i wewnętrzne: rolety dzień noc i rzymskie,  bramy garażowe segmentowe, rolowane i bramy przemysłowe. A także osłony okienne jak plisy, markizy, moskitiery.